Tekoppar kaffekanna KPM

433918

KPM, tekoppar, 6 st, kaffekanna, porslin, Tyskland, spår av dekor i guld, kaffekannans höjd ca 24 cm

Kaffekannans lock med lagning, ett fat med ett mindre nagg

Keramik/Porslin

Tekoppar kaffekanna KPM

Budhistorik (1 bud)

3007337
2017-01-13 15:46:34

2017-01-19 kl 16:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.