Frederick Lund tuschteckning

433913

FREDERICK CHRISTIAN LUND (Danmark, 1826-1901), motiv med prästbarn och höna, tusch på papper, signerad och daterad F C Lund october 1872, 28,5x19,5 cm

Något gulnad samt beskuren

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Frederick Lund tuschteckning

Budhistorik

2017-01-19 kl 20:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.