Gunnar Hallström

433912

GUNNAR HALLSTRÖM (1875-1943): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 98x131 cm

Ramskador, lagningar på ramen, rispa på duken

Konst, Äldre måleri

Gunnar Hallström

Budhistorik (13 bud)
3016879
2 400
3015873
3012817
3012815
1 900
3012813
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.