Jan Stenvinkel blandteknik

433905

JAN STENVINKEL (1933-1989): Träd i blåst, signerad samt daterad 1976, blandteknik, 46x53 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jan Stenvinkel blandteknik
Budhistorik (1 bud)

3040627
2017-01-31 08:25:57

2017-01-31 kl 10:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.