Snusdosor silver 18/1900-tal

433901

SNUSDOSOR, 6 st., silver, 1800/1900-tal, rektangulära med fällock, rundade hörn, invändigt förgyllda, längd 5, 7, 8, 8,5, 9,5x2 cm, total vikt ca 440 g

Bruksslitage, gravyr

Silver

Snusdosor silver 18/1900-tal

Budhistorik (12 bud)
3016928
3016466
3016466
1 900
3016881
1 800
3016466
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer