Snusdosor silver 18/1900-tal

433901

SNUSDOSOR, 6 st., silver, 1800/1900-tal, rektangulära med fällock, rundade hörn, invändigt förgyllda, längd 5, 7, 8, 8,5, 9,5x2 cm, total vikt ca 440 g

Bruksslitage, gravyr

Silver

Snusdosor silver 18/1900-tal

Budhistorik (12 bud)
3016928
3016466
3016466
1 900
3016881
1 800
3016466
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.