Vikskärm

433899

AVDELNINGSKÄRM, 4 dlr, 1900-talets början, höjd ca 177, 40 cm vardera

Slitage, ytskador

Diverse, Möbler

Rum 11

Vikskärm

Budhistorik (7 bud)
3015554
4 400
3015541
4 200
3015451
3015451
3007972
1 700

Slutpris SEK:
4 400
448 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.