Erika Lagerbielke vaser

433896

ERIKA LAGERBIELKE, "Confetti", vaser, 3 st, Orrefors Gallery, signerade och numrerade, polykromt glas, höjd ca 17-24 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 16

Erika Lagerbielke vaser

Budhistorik (7 bud)
3009358
1 600
3008591
3008588
900
3007391
450
3005299

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.