Uppsats nysilver

433890

UPPSATS, nysilver, med glasinsats, märkt O-H Lagerstedt Eskilstuna, höjd 28, diameter 26 cm

Nagg och slitage

Diverse, Hem, Metall

Monter 30

Uppsats nysilver

Budhistorik (9 bud)
3015032
700
3014993
650
3014498
600
3014480
550
3014470
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.