Målning England 18/1900-tal

433882

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 18/1900-tal): Fåraherdar, signerad, olja på duk, ca 49x75 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Målning England 18/1900-tal
Budhistorik (8 bud)
3015405
3015403
950
3015402
900
3015388
850
3015387

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.