Gungbräda oljemålning

433880

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gungbrädan, olja på duk, ca 44x35 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Gungbräda oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3015499
3014606
750
3015498
700
3014606
650
3015497
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer