G Tissot pastell

433879

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Modell med hårband, signerad J Tissot, pastell, ca 55x42 cm

Fack 8

G Tissot pastell

Budhistorik (26 bud)
3015341
2 600
3015337
2 400
3015339
3015337
3015336
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.