Kalle Hedberg oljemålning

433867

KALLE HEDBERG (1894-1959): Komposition, signerad Kalle, olja på duk, ca 89x116 cm

Rum 9

Kalle Hedberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3015416
3015122
3008237
750
3005543
3004608

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.