Curt Hällqvist

433866

CURT HÄLLQVIST, I tamburen, signerad samt daterad -47, olja på duk, 58x37 cm

Curt Hällqvist

Budhistorik (46 bud)
3040202
7 600
3040225
7 400
3040202
7 200
3040219
7 200
3040202
7 000

Slutpris SEK:
7 600
784 EUR, 936 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.