Per Torndahl Ljusstakar 1 par mässing

433861

PER TORNDAHL, ljusstakar, 1 par, mässing, för 2 ljus vardera, 1930-tal, signerade, höjd ca 17 cm

Diverse, Belysning

Monter 17

Budhistorik (2 bud)

3014584
3012449

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.