Wilhelm Kåge

433859

WILHELM KÅGE (1889-1960): Parti med linoleumsnitt och litografier, Hus och gårdsexteriörer, delvis signerade och daterade, 1910-tal, varierande mått

Oramade, skador och veck, dubletter

Monter 18

Wilhelm Kåge

Budhistorik (4 bud)

3015200
600
3014450
550
3014450
3004045

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.