Wilhelm Kåge

433858

WILHELM KÅGE (1889-1960): Porträtt, delvis signerade, teckningar och träsnitt, 5+1 st samramade, varierande mått, även porträtt av Wilhelm Kåge tecknad av
IVAN HOFLUND (1887-1948), rammått 60x75 cm

Skador

Konst, Teckningar

Wilhelm Kåge
Budhistorik (8 bud)
3015297
650
3015296
600
3008930
550
3005720
500
3008929
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.