Helvetia armbandsur 18K guld

433856

HELVETIA, armbandsur, 18K guld, 1970-tal, plexiglas, automatiskt uppdrag, serienr. 278303910, diameter 34 mm

Verket går vid inrksivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bucklor. Saknar uppdragskrona.

Klockor/Ur

Kundcenter

Helvetia armbandsur 18K guld

Budhistorik (10 bud)
3028575
1 700
3028500
1 600
3026842
3025777
1 400
3025681
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer