Figurgrupp 1800-tal

433855

FIGURGRUPP, 1800-tal, man och kvinna i bemålat lergods/massa, monterad på träsockel, rörliga "huvuden", mannen med rörlig arm, höjd ca 17 cm

Skador, lagningar, saknar attribut

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Figurgrupp 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3015360
3015359
1 400
3015358
1 300
3015357
3015356

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.