Sakral figur

433850

SAKRAL SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, skulpterat och bemålat trä, höjd ca 22 cm

Skador, delar saknas

Diverse

Sakral figur

Budhistorik (5 bud)
3015614
3010598
750
3005862
700
3005533
650
3005166
600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.