Blombord 1800-tal

433846

BLOMBORD / YTTERFODER, 1800-tal, oktagonal form, mahogny, med intarsia, inredd med bemålad plåthållare, på hjul, höjd 54, 74x49 cm

Torrsprickor, fuktskador

Rum 8

Blombord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3015627
3 600
3014816
3 400
3014770
3 200
3014769
3014768
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.