Bestick förgyllt silver

433845

J E TORSK, uppläggningsbestick, 2 st, förgyllt silver, längd 25 cm, UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 st, förgyllt silver, Hallberg, ciselerad dekor, längd 19 cm, DESSERTSKEDAR, 6 st, förgyllt silver, modell svensk spetsig, samtilga 1900-talets början, total vikt ca 620 g

Dessertskedarna med monogram

Silver

Monter 16

Bestick förgyllt silver

Budhistorik (3 bud)

3005338
3005134
3005007
1 600

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.