Halda fickur 18K guld år 1900

433843

HALDA, fickur, 18K guld, år 1900, plexiglas, manuellt uppdrag, boett signerad HH C (Karlskrona) X6, serienr. 6342, kaliber A, diameter 50 mm, vikt 89 g

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bucklor. Gravyr på innerboett.

Klockor/Ur

Kundcenter

Halda fickur 18K guld år 1900

Budhistorik (9 bud)
3026862
9 400
3028403
9 200
3026862
9 000
3028402
8 800
3026862
8 600

Slutpris SEK:
9 400
897 EUR, 1 009 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.