Oscar Hullgren oljemålning

433841

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Motiv från Portugal, signerad och daterad 1924, olja på duk, ca 81x63 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Oscar Hullgren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3014777
600
3006161

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.