Speglar från frisörsalong

433840

SPEGLAR, 1 par, 1900-talets mitt, från frisörsalong, ca 79x79 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 5

Speglar från frisörsalong

Budhistorik (10 bud)
3015799
700
3010186
650
3008593
600
3009754
600
3008593
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.