Alan Uglow, Double Vertical. Horizontal

433838

ALAN UGLOW (Storbritannien, 1941-2011): (3)
Double Vertical. Horizontal. One Vertical,
signerade, daterade och numrerade Alan Uglow -91, 17/25, triptyk, akvatint och gravyr, vardera ca 56x78 cm

1 saknar glas samt med smärre ytrispor

Budhistorik (10 bud)
3016066
3016062
3 600
3016060
3 400
3016058
3004894
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.