Klassisk stol 1700-tal

433837

STOL, Holland 1700-tal, fanérad i flertalet träslag, yttäckande inläggningar av blommor och fåglar sk. bloemen marqueterie, löstagbara sits, sitthöjd ca 46, totalhöjd ca 112 cm

Skador, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 19

Klassisk stol 1700-tal

Budhistorik (19 bud)
3014945
4 800
3014937
4 600
3014942
4 400
3014937
4 200
3014940

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.