Kandelabrar 1800-talets mitt

433830

KANDELABRAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets mitt, rokokostil, för 5 ljus vardera, med manschetter, höjd ca 57 cm

Sneda

Metall, Brons, Belysning

Rum 7, Hylla 8

Kandelabrar 1800-talets mitt

Budhistorik (5 bud)
3015152
3015151
3 800
3015150
3 600
3004728
3 400
3004386
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.