Klassisk karmstol 1700-tal

433818

KARMSTOL, 1700-tal, betsad lövträ, skuren dekor med frukt, sitthöjd 45, ryggens höjd 122 cm

ranglig, renoverad, senare bakben, skador

Möbler, Stolar

Rum 19

Klassisk karmstol 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
3010293
5 200
3010404
5 000
3010293
4 200
3010403
3010293
3 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.