Gungstol

433817

GUNGSTOL, art deco, karmar av formpressad alm, stoppad sits samt rygg, 1930/40-tal, total längd 104, total höjd 76 cm

Smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Gungstol

Budhistorik (20 bud)
3018948
2 800
3018939
2 600
3017015
2 400
3016804
3008064

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.