Bokskåp

433815

BOKSKÅP, 2-delat, 18/1900-tal, valnötsfanér, delvis med skuren dekor, underdel med 2 invändiga lådor, lösa hyllplan, höjd 215, 77x46 cm

Mindre slitage, krönets sida med skad

Geijersgatan 14, Göteborg

Bokskåp

Budhistorik (26 bud)
3018642
4 200
3018641
3018608
3 800
3018543
3 600
3018607
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.