Möbler 4 delar

433814

SMINKBORD, BYRÅ, SÄNGBORD, 1 par, 1900-tal, mahogny, klädda med creamfärgad skinnimitation, sminkbord längd 104, bredd 36, höjd 70, sängborden diameter 37, höjd 55, byrå höjd 64, bredd 60 cm

Mindre fanérskador, smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Möbler 4 delar

Budhistorik (28 bud)
3019687
6 800
3019684
6 600
3019672
6 400
3019681
6 400
3019672
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.