Byrå rokokostil

433812

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, två lådor, mattsvart bemålning, draghandtag i mässing, svängda ben, höjd ca 73, 87x46 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Rum 20

Byrå rokokostil

Budhistorik (10 bud)
3015380
1 300
3015378
3015375
3007108
3007106

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.