John Noel Smith färglitografi

433806

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): "Komposition, signerad och numrerad J Smith, 148/150, färglitografi, bladstorlek ca 79x58 cm

Fack 51

John Noel Smith färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3013596
2017-01-17 13:10:29

2017-01-18 kl 19:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.