Klassisk sengustaviansk spegel

433805

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets första del, förgylld, ca 91x40 cm

Slitage, sprickor, lagat krön

Speglar

Rum 7

Budhistorik (9 bud)
3014413
1 300
3013166
3008635
3007959
750
3007865
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.