Jan Stenvinkel oljemålning

433803

JAN STENVINKEL (1933-1989): Havet föder fåglar, olja på pannå, signerad Stenvinkel, daterad a tergo 1976, ca 28,5x20 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jan Stenvinkel oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3040845
2 400
3040810
3027874
3040808
3027874
1 700

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.