LG Lundberg offset med applikationer

433793

LG LUNDBERG ( född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm
UTSTÄLLD: Galerie D´Art
Saltsjöbaden

Budhistorik (4 bud)

3015008
450
3013334
3010874
3004056

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.