Jacques Villon färglitografi

433789

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), "La femme au piano", efter Marcel Gromaire (1929), signerad gravé par J Villon 129/200 Gromaire, färgakvatint, bildyta ca 47x38 cm

Fack 9

Jacques Villon färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3015492
3015501
3015492
3015489
950
3015486
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.