Jacques Villon färglitografi

433789

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), "La femme au piano", efter Marcel Gromaire (1929), signerad gravé par J Villon 129/200 Gromaire, färgakvatint, bildyta ca 47x38 cm

Fack 9

Jacques Villon färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3015492
3015501
3015492
3015489
950
3015486
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer