Klassiskt bord i barock

433788

BORD, barock, 1700-tal, svarvade ben, rödmålat, höjd ca 55, 71x65 cm

framtagen originalfärg, skador, retuscher, delvis senare skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Klassiskt bord i barock

Budhistorik (10 bud)
3011453
3016028
1 900
3011453
1 800
3016027
1 700
3011453
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.