Klassiskt bord i barock

433788

BORD, barock, 1700-tal, svarvade ben, rödmålat, höjd ca 55, 71x65 cm

framtagen originalfärg, skador, retuscher, delvis senare skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Klassiskt bord i barock

Budhistorik (10 bud)
3011453
3016028
1 900
3011453
1 800
3016027
1 700
3011453
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer