Klassiska stolar i barock

433787

STOLAR, 3 st, barock, 1700-tal, skuren dekor, krönt av stjärna, sitthöjd ca 54 cm

Ytskador, maskstugna fotavslut, påbörjad renovering

Möbler, Stolar

Rum 19

Klassiska stolar i barock

Budhistorik (6 bud)
3012588
3007902
3007887
3007885
3004109

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.