Klassiska stolar i barock

433787

STOLAR, 3 st, barock, 1700-tal, skuren dekor, krönt av stjärna, sitthöjd ca 54 cm

Ytskador, maskstugna fotavslut, påbörjad renovering

Möbler, Stolar

Rum 19

Klassiska stolar i barock

Budhistorik (6 bud)
3012588
3007902
3007887
3007885
3004109

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer