Vägglampor Sverige 1930-tal

433785

VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige 1930-tal, hållare i mässing, innerkupor i opalinglas, ytterkupor i randigt, delvis matterat glas, höjd 40 cm

Smärre nagg och repor

Belysning, Vägglampor

Monter 18

Vägglampor Sverige 1930-tal

Budhistorik (5 bud)
3005988
3 600
3005987
3005986
1 600
3004184
3004121

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.