Fåtöljer 1940-tal

433780

FÅTÖLJER, 1 par, bokfanér, 1940-tal, klädda i textil Rami plus från Svensson, sitthöjd ca 39 cm, höjd ca 75 cm

Nyomklädda och nystoppade. Smärre fanérskador

Rum 2

Fåtöljer 1940-tal

Budhistorik (16 bud)
3014638
4 400
3014613
4 200
3014609
3014593
3008829

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer