Georg Jensen silver med grön agat

433770

GEORG JENSEN, ring, sterlingsilver med cabochonslipad grön agat, design nr 46B, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 6,0 g

Bruksslitage, smärre repor, lödskarv synlig

Guld/Smycken, Design

Monter 20

Budhistorik (21 bud)
3014211
1 900
3013916
1 800
3013341
1 700
3013254
1 600
3012726

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer