Georg Jensen silver med grön agat

433770

GEORG JENSEN, ring, sterlingsilver med cabochonslipad grön agat, design nr 46B, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 6,0 g

Bruksslitage, smärre repor, lödskarv synlig

Guld/Smycken, Design

Monter 20

Budhistorik (21 bud)
3014211
1 900
3013916
1 800
3013341
1 700
3013254
1 600
3012726

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.