Derriere le Miroir

433766

DERRIÈRE LE MIROIR, 10 st, nr 129, (Fiedler, 6 st litografier), 130, (Ubac, 7 litografier), 131, (Tal-Coat, 5 litografier), 137, 2 ex, (Palazuelo, 7 seriegrafier), 163, (Rebeyrolle, 9 litografier), 167, (Fiedler, 9 litografier), 176, (Le Yaouanc, 8 litografier), 177, (Rebeyrolle, 7 litografier), 178, (Ubac, 7 litografier)

Slitage

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Derriere le Miroir

Budhistorik (18 bud)
3013347
3012859
1 400
3013345
1 400
3012859
1 300
3013344

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.