Derriére Le Miroir

433757

DERRIÈRE LE MIROIR, 6 st, nr 5 (Signovert med 6 litografier), nr 8 (Peyrissac med 2 litografier), nr 14-15 (Miró med 7 litografier), nr 18 (Chauvn med 2 litografier), nr 33 (Arp med 3 träsnitt), nr 50 (Palazuelo med 3 litografier)

Derriére Le Miroir
Budhistorik (18 bud)
3013859
1 700
3013851
1 600
3013850
3013840
1 400
3013848
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer