Derriére Le Miroir

433757

DERRIÈRE LE MIROIR, 6 st, nr 5 (Signovert med 6 litografier), nr 8 (Peyrissac med 2 litografier), nr 14-15 (Miró med 7 litografier), nr 18 (Chauvn med 2 litografier), nr 33 (Arp med 3 träsnitt), nr 50 (Palazuelo med 3 litografier)

Derriére Le Miroir

Budhistorik (18 bud)
3013859
1 700
3013851
1 600
3013850
3013840
1 400
3013848
1 300

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.