Georges Braque litografi

433749

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: '' Comportier'', signerad i plåten, litografi, 1961, bildmått 33x26 cm

LITTERATUR: Maeght No 1012

Fack 10

Georges Braque litografi

Budhistorik (12 bud)
3013388
850
3007257
3013377
3007257
750
3013376
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.