Georges Braque litografi

433748

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: '' Valse'', signerad i plåten, litografi, 1961, bildmått 26x26 cm

LITTERATUR: Maeght No 1042

Fack 10

Georges Braque litografi

Budhistorik (7 bud)
3005295
550
3004861
500
3005294
500
3004861
450
3005293

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.