Marc Chagall färglitografi

433744

MARC CHAGALL (1887-1985) efter: "Bouguet á l´Oiseau'', osignerad, färglitografi, ca 30x25 cm
LITTERATUR: Mourlot 298

Fack 11

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3014300
600
3012740
550
3013933
550
3012740
500
3011369
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.