Waldemar Lorentzon blyertsteckning

433742

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984), sannolikt: Mansporträtt, signerad och daterad Wald. Lorentz, -18-, blyertsteckning, ca 13,5x9 cm

Konst, Teckningar

Fack 44

Budhistorik

2017-01-17 kl 18:07
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.