Propeller teak

433739

PROPELLER, teak, 1900-talets första hälft, för flygplan SK-15, längd ca 184 cm

Slitage, skador

Diverse, Nautica/Technica

Rum 20

Propeller teak

Budhistorik (31 bud)
3012108
6 400
3013812
6 200
3012108
6 000
3013811
5 800
3012108
5 600

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.