Ernst Billgren färglitografi

433733

ERNST BILLGREN (född 1957): Räv, signerad Ernst Billgren, 122/330, färglitografi, bildyta ca 29x39 cm

Fack 29

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3014081
1 700
3010268
1 600
3013619
1 600
3010268
3013592
1 400

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer