Ernst Billgren färglitografi

433733

ERNST BILLGREN (född 1957): Räv, signerad Ernst Billgren, 122/330, färglitografi, bildyta ca 29x39 cm

Fack 29

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3014081
1 700
3010268
1 600
3013619
1 600
3010268
3013592
1 400

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.